O nas - MID vending comapny s.r.o.

Prejsť na obsah

Naša spoločnosť je rodinným podnikom, zaoberajúcim sa vývojom, výrobou, servisom, prevádzkovaním a predajom predajných automatov.
V segmente vendingu sme aktívni od roku 1999.
Po celú túto dobu sme nestratili priamy kontakt s koncovým užívateľom, čo je dnes hlavným nedostatkom veľkých firiem, ktoré pôsobia v oblasti výroby predajných automatov. Naše stroje sú testované v reálnych prevádzkach, ktoré sú rôznorodé nielen miestom, ale aj štruktúrou zákazníkov. Takto získané empirické skúsenosti okmažite prenášame do ďalšieho vylepšovania a tým zvyšujeme Váš profit..
  
Naše dôslené presadzovanie kvality pred kvantitou, neustále vylepšovanie inteligencie softeru pre automaty, snaha o minimálne používanie pohyblivých častí a maximálne nasadenie dielov z kovu a nie z plastov, robia z našich automatov veľmi robustné, vandalizmu odolné, prevádzkovo stabilné a na servis nenáročné stroje.       

Naša pozícia nám umožňuje veľmi rýchlo reagovať na požiadavky a zmeny trhu. Takto napríklad naše automaty, ako jediné na trhu, vďaka modulu škola, majú 100% spôsobilosť pre prevádzku v školských zariadeniach bez nutnosti nahradiť pravú kávu kávou bez kofeínu.

MID vending company, s.r.o. (c) 2021
Návrat na obsah